فلزیاب CS1220XD
فلزیاب C.SCOPE محصولات فلزیاب خارجی

فلزیاب CS1220XD ساخت C.SCOPE انگلستان

فلزیاب CS1220XD ساخت C.SCOPE انگلستان

فلزیاب CS1220XD
فلزیاب CS1220XD

کمپانی C.SCOPE در شهر Ashford ازشهرستان های شهر Kent در جنوب لندن که ۴۰ سال از سابقه تولید فلزیاب های این شرکت میگذرد.این کمپانی سازنده انواع فلزیاب و گنج یاب یکی از پیشرفته ترین و قدرتمند ترین شرکت های سازنده گنج یاب های میان رده بازار های جهانی است.

فلزیاب چیست :

وسیله‌ای است که برای پیدا کردن اجسام فلزی مخفی یا گم شده درون زمین، دیوار یا اجسام دیگر به کار گرفته می‌شود. دستگاه های طلایاب میدان های مغناطیسی را در اطراف دیسک جستجوگر خود ایجاد می‌کنند. زمانی که جسم فلزی در محدوده میدان مغناطیسی قرار گیرد شدت میدان مغناطیسی تغییر کرده و دستگاه فلزیاب با این تغییرات متوجه وجود فلز در اطراف دیسک خود خواهد شد و آن را آشکار و اطلاع می‌دهد. هر چقدر شدت میدان مغناطیسی تولید شده توسط دستگاه بیشتر باشند عمق کشف فلزیاب بیشتر خواهد بود. عمق کاوش توسط فلزیاب با توجه به اندازه، شکل و جنس فلز تغییر می‌کند کمتر یا بیشتر می‌شود.

فلزیاب CS1220XD :

طلایابی با ۳ حالت متفاوت عملکرد و بازده ای بسیار بالا و در هر زمین و محیطی این گنج یاب توانایی سوییچ سریع بین حالت MAX DEPTH و TARGET ID را داراست قدرت اکتشاف بسیار زیادی به اپراتور میدهد و خاک برداری های بی مورد جلوگیری میکند. فلزیاب CS1220XD اطلاعات مربوط به تکه های فلز را به دو روش صوتی و تصویری برای فرد استفاده کننده ارسال می کند. با خرید فلزیاب CS1220XD دقت و سرعت را باهم به شما هدیه می دهد. و از حس داشتن  فلزیاب CS1220XD حرفه ای لذت بسیاری خواهید برد. فلزیاب CS1220XD گنج یابی بسیار دقیق و با درصد خطایی پایین جهت گنج یابی و یافتن اهداف در اعماق زمین است.

توانایی تشخیص و تفکیک این فلزیاب در میان طلایاب های هم سطح خود دارای راندمانی فوق العاده است و از درصد اطمینان بالایی برخوردار بوده و به همین دلایل می توان از آن در زمین های مرطوب و دارای خاک سخت استفاده کرد.

برخی از ویژگی های فلزیاب CS1220XD :

  • دارای سه حالت مجزا در عملکرد
  • دارای بالانس اتوماتیک سطح زمین
  • طراحی ارگونومیک دستگاه و استفاده از بهترین مواد اولیه
  • فرکانس کاری ۱۷ کیلوهرتز
  • وزن : ۱۶۰۰ گرمی
  • لوپ های استاندارد ضد آب
  • توانایی اکتشاف با ۸ باطری استاندارد AA
  • دارای ۵ سال گارانتی (محدود به کشور های خارجی)

جهت دریافت مشاوره در مورد انواع فلزیاب تصویری ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، یون یاب ، سنسور GPR و انواع شاقول با کارشناسان ما در نمایندگی فلزیاب شیراز ، فلزیاب قشم یا فلزیاب کیش با شماره ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *