فلزیاب راکتی SD100
فلزیاب C.SCOPE محصولات فلزیاب خارجی

فلزیاب راکتی SD100 ساخت C.scope انگلستان

فلزیاب راکتی SD100 ساخت C.scope انگلستان

فلزیاب راکتی SD100
فلزیاب راکتی SD100

فلزیاب راکتی SD100 :

فلزیاب راکتی SD100 کلاسیک «C.scope» برای کاربرانی طراحی و تولید شده است که انتظار زیادی از فلزیاب های خود ندارند. مطمئنا کاربران فلزیاب های ساده و ارزان‌ قیمتی چون فلزیاب SD100، تقاضای زیاد و دور از ذهنی از فلزیاب خود ندارند؛ زیرا اصلی‌ ترین هدف این افراد از فلزیاب خود، یافتن دفینه و گنج به راحت تربن شکل است.C.scope در طراحی فلزیاب SD100، از مرغوب ترین مواد اولیه استفاده شده است، شما به‌ عنوان کاربر می‌توانید از این فلزیاب برای بازرسی بدنی در مکان های نظامی ، استادیوم ها ، مکان های مذهبی و تجمعات مهم به کار می روند. در این گونه موارد حساس از فلزیاب هایی با وزن پایین با سرعت عملکرد بالا استفاده می شود و همچنین دارای سنسور های قدرتمند می باشد. ما این دسته از دستگاه ها را با عنوان فلزیاب دستی یا فلزیاب راکتی میشناسیم.

 این دستگاه از دو تکنولوژی هشدار صوتی و لامپ های LED بهره میبرد. فلزیاب دستی SD100 به گونه ای طراحی و ساخته شده است که هم برای جستوجو ی بدنی مورد استفاده قرار میگیرد و هم قابلیت استفاده از آن به عنوان یک فلزیاب مکمل و کاربردی است که در کنار طلایاب های معمولی استفاده می شود و به عنوان یک گنج یاب بسیار دقیق از آن برای اکتشاف تکه ها فلزی کوچک مانند سکه و جواهرات و … استفاده می شود. و از آن برای برقراری ارتباط استفاده کنید. بد نیست.وظیفه‌ی تامین انرژی این مجموعه امکانات در فلزیاب راکتی SD100، به باتری لیتیوم‌یونی با ظرفیت ۱۰۲۰ میلی‌آمپرساعت سپرده شده است که با یک‌بار شارژ کامل می‌تواند امکان ۱۰ ساعت مکالمه را برای کاربران فراهم کند.

برد الکتریکی فلزیاب راکتی SD100 :

برد الکتریکی پیشرفته و کاملا اختصاصی کمپانی C.SCOPE یکی دیگر از خصوصیات برتر فلزیاب دستی SD100 است که باعث میشود بازده خود را در هر نوع از زمین و شرایط مختلف اقلیمی حفظ کند. این فلزیاب با وزن بسیار پایین ۴۰۰ گرمی خود یکی از بهینه ترین فلزیاب های دستی است. و هر فرد مبتدی می تواند به راحتی می تواند ساعت ها با آن کار کند.

برخی از ویژگی های فلزیاب راکتی SD100 :

  • این دستگاه قابلیت کار با یک باطری ۹ ولت با زمان ۱۰ ساعت شارژ کامل
  • وزن :۴۰۰ گرمی
  • طراحی ارگونومیک و با دوام
  • سنسور بسیار دقیق
  • قابلیت کار در محیط نمناک و خیس

مشاهده سایر فلزیاب های C.SCOPE

جهت مشاوره در مورد انواع فلزیاب تصویری ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، یون یاب ، سنسور GPR و انواع شاقول با کارشناسان ما با شماره ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *