خرید فلزیاب تصویری

iman مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , ,

خرید فلزیاب تصویری 

توضیحی کوتاه در مورد فلزیاب تصویری :

اگر بخواهیم به طور آسان در مورد گنج یاب تصویری توضیح دهیم ، به گنج یابی که بشود فلز ها و اشیاء درون زمین را کاوش کند و آن ها را به طور سه بعدی یا گراف های رنگی توسط سیستم داخلی به اپراتور دستگاه گنج یاب نشان دهد را گنج یاب تصویری می گویند. در برخی از دستگاه های فلزیاب تصاویر اسکن شده توسط صفحه نمایشگر تعبیه شده روی خود دستگاه نمایش داده می شود و در برخی از دستگاه های فلزیاب تصویری امکان اتصال به لپ تاپ یا تبلت ویندوزی یا اندرویدی وجود دارد.

انواع فلزیاب تصویری :

به عنوان مثال چند نمونه فلزیاب حرفه ای محصول کمپانی فلزیاب IKPV که توانایی تصویری برداری از زیر زمین با کیفیت بالا را دارند و قابل رقابت با دستگاه های فلزیاب خارجی هستند که در ادامه ما را همراهی کنید تا آن ها را به شما معرفی کنیم.

  • دستگاه طلایاب و فلزیاب KOMATSU A-U-4 محصول شرکت IKPV
  • طلایاب و فلزیاب KOMATSU A-U-8 محصول IKPV
  • طلایاب و فلزیاب KOMATSU A-U-16 محصول شرکت IKPV

در بعضی از گنج یاب های تصویری بجز تصویر برداری سه بعدی با کیفیت قابلیت جستجو و یافتن حفره ، اتاقک و تونل های زیر زمینی را نیز دارند. این گنج یاب ها اضافه بر اسکن سه بعدی مجهز به ویژگی نقطه زنی با دقت خیلی زیادی هستند که جستجو را برای کاوشگر بسیار آسان میکند زیرا کار چند دستگاه را به طور همزمان در یک فلزیاب در اختیار شما میگذارد. به این مدل از گنج یاب های تصویری با این امکانات و قابلیت های زیاد و در حالی با قدرت بالا به اصطلاح گنج یاب IMAGING یا IMAGER میگویند.

تعدادی از فلزیاب های IMAGING :

  • فلزیاب PV IMAGING محصول شرکت IKPV
  • فلزیاب AJM IMAGING محصول شرکت IKPV
  • فلزیاب AJM IMAGING PR
  • فلزیاب AJM 13300 IMAGING

فلزیاب پر قدرت تصویری

فلزیاب تصویری زمانی می‌تواند فلزیاب پرقدرت تصویری باشد که قدرت تشخیص اهداف و منابع و مواد معدنی را با لکه رنگ‌های متفاوت در صحنه کار داشته باشد و فلزیاب پرقدرت تصویری می‌تواند از نوع فلزیاب تصویری با برنامه تفکیک رنگ (COL PRO) باشد ، زیرا در فلزیاب‌ها که دارای تنظیمات تفکیک (DISCRIMINATION) با عدد (VDI) می‌باشد می‌تواند نوع هدف را با لکه رنگ به‌ همراه عدد (VDI) مربوط به همان هدف آشکار نماید.

فلزیاب پرقدرت تصویری می‌تواند هر نوع تغییر در اطراف خود را بر روی صفحه نمایشگر فلزیاب ، طلا یاب یا گنج یاب آشکار نماید. در فلزیاب ، طلا یاب یا گنج یاب عبارت عددی یا تصویر عددی منظور تغییراتی است که بر روی صفحه نمایشگر متناسب با تغییرات حاصله در سیستم فلزیاب تصویری ، گنج یاب تصویری یا طلا یاب تصویری مربوط به سخت‌افزار سیستم عددی یا تصویری منتقل می‌گردد و این انتقال به صورت لکه رنگ یا عدد در برنامه نرم‌افزار صفحه نمایشگر آشکار می‌گردد.

خرید فلزیاب تصویری

برای خرید فلزیاب تصویری و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انواع فلزیاب تصویری ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب نقطه زن ، معدن یاب ، یون یاب ، انواع شاقول و … با شماره ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲ تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

فروش لوپ فلزیاب

فروش لوپ فلزیاب در مقاله ای دیگر در مورد نحوه انتخاب لوپ مناسب فلزیاب و انواع لوپ فلزیاب بحث کردیم. اگر شما جزء اپراتور های حرفه ای می باشید که با در نظر گرفتن محل جستجو و نوع خاک و هدف کویل فلزیاب خود را انتخاب می کنید ، مفتخریم که به شما اعلام کنیم […]

فلزیاب عمق بالا

فلزیاب عمق بالا | فلزیاب عمق نفوذ بالا| عمق نفوذ فلزیاب | گنج یاب عمق بالا عمق جستجو فلزیاب به میزان عمق قابل دسترسی دستگاه فلزیاب می گویند که اندازه آن در محیط های جستجو مختلف تغییر می کند و بدین گونه نمی باشد که یک فلزیاب در هر محلی یک عمق کاوش ثابت را […]

فلزیاب تفریحی | سایر کارهایی که با فلزیاب انجام می شود

فلزیاب تفریحی دسته ای از فلزیاب ها مشهور به فلزیاب های تفریحی است.این فلزیاب ها عمدتا دارای وزن بسیار سبکی بوده و جهت سرگرمی کودکان و میانسالان استفاده می گردد . بدین صورت که کودک یا نوجوان به وسیله دستگاه فلزیاب به کاوش می پردازد و گاها فلزات کوچک و بی بها یا سکه های […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + شش =


Call Now Button