بهترین فلزیاب موجود در ایران

بهترین فلزیاب

felezyabland مقالات فلزیاب , , , ,

بهترین فلزیاب موجود در ایران را می توان در نمایندگی شرکت IKPV پیدا کرد این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی های بروز دنیا توانسته محصولات با کیفیتی تولید و به بازار عرضه نماید.

بهترین فلزیاب موجود در ایران در کجا می توان خریداری کرد

شما برای تهیه انواع فلزیاب با تکنولوژی های مختلف می توانید به نمایندگی ما مراجعه فرمایید تا بهترین فلزیاب مناسب را به شما معرفی کنند.در خرید فلزیاب بسیار توجه داشته باشید زیرا که هر فلزیاب برای هدف و عمق خاصی مناسب است و شما با هر فلزیاب نمی توانید به هدفتان دست پیدا کنید.برای یافتن بهترین فلزیاب شما باید بسیاری از عوامل از قبیل ، نوع خاک ، عمق هدف ، جنس فلز ، ابعاد فلز و …. را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین فلزیاب را انتخاب نمایید.

چندین تکنولوژی در زمینه فلزیابی وجود دارد که هر کدام مزیت هایی دارد و بسته به جایی که در آن شما کاوش را انجام می دهید کارایی دستگاه متفاوت است پس در هنگام خرید فلزیاب به این نکته بسیار توجه کنید تا دستگاه مناسبی را بتوانید خریداری کنید و به هدفتان دسترسی پیدا کنید.

تکنولوژی فلزیاب ها

فلزیاب های متعددی در بازار موجود است که در هر کدام تکنولوژی های مختلفی به کار رفته است که چند تا از معروف ترین آنها را در پایین پست به شما معرفی خواهیم کرد.

فلزیاب مگنومتری : در این فلزیاب ها از سنسور های مغناطیسی بسیار قوی استفاده شده است.این سنسور ها با بررسی میدان های مغناطیسی به شما تصویری ۳ بعدی از محیط نشان می دهد که از این طریق می توانید به وجود فلز پی ببرید.البته تعداد سنسور در این نوع فلزیاب ها بسیار مهم بوده و چقدر تعداد سنسور ها افزایش یابد شما با دقت بیشتری می توانید هدفتان را بیابید.

فلزیاب پالسی : در این فلزیاب از امواج جهت فلزیابی استفاده می شود و در صورتی که دستگاه فلزی را یافت کند با صدای بوق به شما هشدار خواهد داد.

فلزیاب پالسی-تصویری : سیستم این فلزیاب بسیار شبیه به فلزیاب پالسی است اما با افزودن مداری به آن دستگاه می تواند تصویری از محیط اسکن شده به شما نشان دهد.

فلزیاب بازرسی بدن : این فلزیاب ها نیز با تکنولوژی پالس طراحی و تولید می شوند اما ابعاد آنها بسیار کوچک است و فاصله بسیار کمی از دستگاه را می توانند اسکن کنند.

قیمت انواع فلزیاب خارجی

فلزیاب های خارجی را می توان به سه دسته تقسیم کرد و بر روی آنها قیمت گذاری کرد

  1. فلزیاب های ساده که بیشتر برای سرگرمی و افراد مبتدی مناسب است و قیمتی زیر ۱۰۰ دلار دارد
  2. فلزیاب های میانرده که حداکثر نیم متر را می توانند کاوش کنند و در برخی مدل ها ویژگی تفکیک فلز افزوده شده است اما کارایی بسیار کمی دارد.این فلزیاب ها برای یافتن فلزات در حیاط و پارک مناسب هستند . قیمت فلزیاب های میانرده بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار است.
  3. فلزیاب های حرفه ای که توانایی آنها افزایش یافته است و تنظیمات زیادی دارد و برای کاوش ها می توان از آنها استفاده نمود.قیمت این فلزیاب ها بالاتر از ۲۰۰ دلار بوده و هر چقدر شما بیشتر هزینه کنید ویژگی های دستگاه افزایش می یابد.

خرید بهترین فلزیاب در ایران

اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که هر فلزیابی برای شما مناسب نیست و باید بسیاری از عوامل را نظر بگیرید و سپس فلزیاب مناسب با شرایط خود را انتخاب کنید تا در فلزیابی به هدفتان برسید.می توانید برای دریافت مشاوره جهت انتخاب بهترین فلزیاب با مشاورین ما در ارتباط باشید یا به نمایندگی های ما در شیراز و تهران مراجعه نمایید.

شماره تماس : ۰۹۱۲۰۸۱۴۰۴۲

محصولات شرکت IKPV

شاید دوست داشته باشید:

آیا به فلزیاب نقطه زن نیاز داریم

آیا به فلزیاب نقطه زن نیاز داریم این اولین سوالی است که کاوشگر از خود می پرسد که آیا به دستگاهی دیگر نیاز است یا همین دستگاه فلزیاب می تواند هدف را بیابد آیا به فلزیاب نقطه زن نیاز داریم شاید برای بار اول که به فلزیابی می روید فکر کنید که فلزیاب مکمل یا […]

خرید فلزیاب تصویری

خرید فلزیاب تصویری

خرید فلزیاب تصویری  توضیحی کوتاه در مورد فلزیاب تصویری : اگر بخواهیم به طور آسان در مورد گنج یاب تصویری توضیح دهیم ، به گنج یابی که بشود فلز ها و اشیاء درون زمین را کاوش کند و آن ها را به طور سه بعدی یا گراف های رنگی توسط سیستم داخلی به اپراتور دستگاه […]

فلزیاب مکمل

فلزیاب مکمل و اطلاعات مربوط به آن

فلزیاب مکمل و اطلاعات مربوط به آن برای کاوش در مناطق بزرگ و بسیار وسیع که آثار و نشانه مشخصی هم نداریم و یا نتوانسته ایم نشانه های تکمیلی را پیدا کنیم، جستجو ی اهداف خیلی دشوار خواهد بود. به خاطر اینکه در قدم اول مکان دقیق فلز مشخص نیست. دوم اینکه حتی اگر فلزی […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *